O nás

Internetový obchod Bellababy bol založený v januári 2022. Našou snahou je, aby sme Vám v dnešnom bláznivom svete uľahčili život s nakupovaním z pohodlia domova. Ponúkame produkty pre každodenný život Vašich detí, ako aj potreby a oblečenie pre mamičky a budúce mamičky.

V našom sortimente nájdete kvalitné cenovo dostupné dojčenské oblečenie od slovenských a českých výrobcov, dojčenské potreby ako napríklad cumlíky, fľaštičky, hrnčeky, hrkálky, ohrievače, sterilizátory, nočníky, plienky, pestúnky, monitory dychu, vybavenie do postieľok, zavinovačky, šatky, nosidlá, všetko na kúpanie, čaje, kaše, deky, kozmetiku. Ďalej ponúkame mamičkám tehotenské oblečenie a potreby k pôrodu, kočíky, autosedačky, fusaky aj nábytok do detskej izbičky.

Dostupnosť celého sortimentu je aktualizovaná na dennej báze. V prípade objednávok tovar zasielame prepravovanou spoločnosťou GLS alebo ponúkame aj možnosť prebratia tovaru na výdajných miestach zásielkovne Packeta Slovakia.

U nás môžete zaplatiť pohodlne platobnou kartou cez našu bezpečnú platobnú bránu, prevodom na bankový účet alebo dobierkou.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať emailom, telefonicky alebo cez messenger. Radi Vám pomôžeme.

Tešíme sa na Vás!

Bellababy team

Čo robíme pre Vás?

Každý deň aktualizujeme databázu, aby ste mali čo najlepší prehlad o dostupnosti sortimentu a cien.

Každá objednávka je manuálne overená, v prípade nezrovnalostí konatkujeme zákazníka. Preto prosím o uvedenie správneho telefónneho čísla v objednávke.

V prípade, ak máte dotaz alebo nejakú nezrovnalosť, môžete nás kontaktovať telefonicky, emailom alebom pomocou messangera cez facebook Bellababy.

O stave objednávok Vás informujeme vždy prostredníctvom emailu, na požiadanie je možné overiť stav aj telefonicky.

Bankové spojenie

ČSOB banka
číslo účtu: 4029623437/7500
IBAN: SK96 7500 0000 0040 2962 3437
SWIFT/BIC: CEKOSKBX

Nie sme platcovia DPH.

Adresa

creativa s.r.o.
Dolný Bar 611
930 14 Dolný Bar

IČO: 54045991
DIČ: 2121588095

Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, Oddiel: Sro, Vložka č.: 50244/T

Close Košík
Close Obľúbené
Recently Viewed Close
Close

Close
Menu
Kategórie